Dekorace a květiny

Nejprodávanější

Pivoňka
Skladem
2045/BIL
 
95 Kč
Pryskyřník
Skladem
2113/BIL
 
80 Kč
 
1 600 Kč

Řazení produktů

Cena

201600
1201600

Výpis produktů

Pomněnka
Novinka
Pomněnka
170 Kč

Větvička pomněnky s několika shluky modrých květů. Velmi hezké listy. Délka cca 62cm. Kvítek cca 1,5cm v průměru.

Na dotaz 
1218
Věnec rozevlátý - bílý
Novinka
Věnec rozevlátý - bílý
1 300 Kč

Věnec na drátěném základu, průměr cca 45cm. 2x větvec rozkvetlá, 2x pryskyřník, 3x zvonek, 4x pryskyřník drobný, 2x kopretinka, 2x šater, 2x jasmín převislý, 2x sakura, 

Skladem 
5831
Věnec rozevlátý - modro-bílý
Novinka
Věnec rozevlátý - modro-bílý
1 600 Kč

Věnec na drátěném základu, průměr cca 45cm. 2x hrachor, 2x pomněnka, 2x jasmín převislý, 3x sakura, 1x vlčí mák, 2x pryskyřník, 2x chrpa, 1x kopretinka, 1x šater, 1x zvonek, 3x...

Předprodej 
5832
Věnec rozevlátý - světle růžový
Novinka
Věnec rozevlátý - světle růžový
1 500 Kč

Věnec na drátěném základu, průměr cca 45cm. 2x větvec narůžovělá, 3x jasmín převislý, 1x hrachor, 2x růžová kopretinka, 4x drobný pryskyřník, 3x pryskyřník, 3x růže, 1x sakura,...

Předprodej 
2287
Kapradí
Novinka
Kapradí
75 Kč

Tři výhony jemného kapradí, v hezké zelené barvě. Do vazby i na věnce. Délka cca 80cm.

Skladem 
2272
Ostrožka
Novinka
Ostrožka
130 Kč

Reálně vypadající ostrožka, látkovo silikonové květy na stonku dlouhém cca 90cm.

Skladem 
2284
Pivoňka
Novinka
Pivoňka
95 Kč

Krásná látková pivoňka v čistě bílé a baby růžové barvě s tmavším žíhání, propracované listy, průměr květu 10cm, délka cca 55cm.

Skladem 
2045/BIL
Růže anglická
Novinka
Růže anglická
130 Kč

Krasný velký květ anglické růže, realně vypadající a dokonalá i na dotek. Květ cca 13cm, délka cca 65cm.

Skladem 
2269/BIL
Jiřina Cafe au Lait
Novinka
Jiřina Cafe au Lait
85 Kč

Jiřina Cafe au Lait, která má velký věrně vypadající střapatý květ o průměru cca 16cm, tři listy a malé zavřené poupě. Délka cca 67cm.

Skladem 
2281/SVE
Vlčí mák
Novinka
Vlčí mák
90 Kč

Reálně vypadající vlčí mák, Tři květy s propracovaným středem a dvě poupata, úžasně chlupaté stonky. Délka cca 67cm.

Skladem 
2149/BIL
Antická rustikální váza
Novinka
Antická rustikální váza
od 620 Kč

Rustikální masivní vázy s efektní povrchovou úpravou.Výšky: S uchy cca 23cm, Střední široká cca 22cm, Vysoká cca 37cm.

Skladem 
2092/S U
Boho košík - bledě modrý
Novinka
Boho košík - bledě modrý
240 Kč

Přírodní košík s uchy, spodní část je bledě modrá, dekorativní a praktický zároveň.

Skladem 
2179
Boho košík - se střapečky
Novinka
Boho košík - se střapečky
290 Kč

Přírodní košík s uchy, spodní část je bledě modrá, Horní část zdobí lem se střapečky, dekorativní a praktický zároveň.

Skladem 
5812
Hortenzie bledě modrá
Novinka
Hortenzie bledě modrá
80 Kč

Látková hortenzie ve světlounce modré barvě.  Květ cca 14 x 14 cm, dva listy. Délka 32cm.

Skladem 
5807
Hortenzie modrá - velká
Novinka
Hortenzie modrá - velká
140 Kč

Látková hortenzie v krásné výrazné modré barvě.  Květ cca 16 x 16 cm, tři propracované listy. Délka 60cm.

Skladem 
5781
Hortenzie nebesky modrá
Novinka
Hortenzie nebesky modrá
70 Kč

Látková hortenzie ve světlounce modré barvě.  Květ cca 15 x 15 cm, dva listy. Délka 34cm.

Skladem 
5780
Chrpa - bledě modrá
Novinka
Chrpa - bledě modrá
95 Kč

Rozvětvená rostlina s pěti květy a poupátky, v krásné bledě modré barvě. Délka cca 68cm, květ cca 5,5cm.

Skladem 
2104
Chrpa - modrá
Novinka
Chrpa - modrá
110 Kč

Rozvětvená rostlina se čtyřmi většími a dvěma menšími květy, v sytě modré barvě květů. Délka cca 75cm, květ cca 5 a 3cm.

Skladem 
5795
Chrpa - modrá s bílým středem
Novinka
Chrpa - modrá s bílým středem
95 Kč

Rozvětvená rostlina se čtyřmi květy a poupátky, v sytě modré barvě s bílými pestíky ve středu květů.. Délka cca 55cm, květ cca 5,5cm.

Skladem 
5794
Olivová větvička
Novinka
Olivová větvička
80 Kč

Větvička olivy ve věrné zelené barvě. Rozvětvená na šest větviček, stínované olivy. Délka části s listy cca 50cm, celková délka cca 90cm.

Na dotaz 
2155
Pryskyřník
Novinka
Pryskyřník
80 Kč

Plnokvětá rostlina v krásném provedení, jako živá, vhodná do kytice i na věnce, tři květy. Délky cca 63cm, květ cca 9cm.

Skladem 
2113/BIL
Růže planá - velký bílý květ
Novinka
Růže planá - velký bílý květ
95 Kč

Větvička s velkým bílým květem plané růže a poupátko, průměr květu cca 14cm, moc hezké listy. Délka cca 65cm.

Na dotaz 
2161
růže popínavá
růže popínavá
180 Kč

Větvička plná květů a poupátek, velmi reálné zpracování. Bílá barva květů a krásné listy. 

Na dotaz 
2185
Šeřík - silikonový
Novinka
Šeřík - silikonový
180 Kč

Dva velké, reálně vypadající silikonové květy šeříku na krásně zpracované větvičce, tři listy. Délka cca 67cm. Výška květu cca 16cm.

Skladem 
2089/BIL
Váza kulatá
Novinka
Váza kulatá
690 Kč

Velká kulatá keramická váza, s rustikální povrchovou úpravou, písková barva. Výška cca 22cm a průměr cca 24cm.

Skladem 
2095
Zvonky - bledě modré
Novinka
Zvonky - bledě modré
80 Kč

Něžná květina se skládanými látkovými bledě modrými zvonky. Vhodná do každé luční kytice. Délka cca 97cm, zvonky jsou velikostně odstupňované.

Skladem 
5793
Zvonky - fialové
Novinka
Zvonky - fialové
80 Kč

Něžná květina se skládanými látkovými zvonky. Vhodná do každé luční kytice. Délka cca 75cm, zvonek cca 4cm.

Na dotaz 
2098
Hortenzie bledě modrá - silikonová
Hortenzie bledě modrá - silikonová
90 Kč

Silikonová hortenzie ve světlounce modré barvě.  Květ cca 15 x 15 cm, jeden listy. Délka 32cm.

Na dotaz 
5782
Plechová konvička - rezavá
Novinka
Plechová konvička - rezavá
80 Kč

Dekorace k zavěšení, rezavý design, plech. Výška cca 4cm a délka cca 7cm.

Na dotaz 
2072
Čemeřice - máslově růžová
Čemeřice - máslově růžová
70 Kč

Větvička čemeřice v kombinaci máslové a růžové barvy. Tři květy o průměru květu cca 8cm. Délka cca 40cm.

Skladem 
5777
Čemeřice - tmavě růžová
Čemeřice - tmavě růžová
70 Kč

Větvička čemeřice v tmavě růžové barvě. Tři květy o průměru květu cca 8cm. Délka cca 40cm.

Skladem 
5776
Svazek sněženek
Svazek sněženek
70 Kč

Svazek tří sněženek (čtyři květy). Délka cca 26cm.

Na dotaz 
5720
Tulipány - bílé papouškovité
Tulipány - bílé papouškovité
350 Kč

Svazek pěti silikonových roztřepených tulipánů. Realisticky zpracované tři květy a dvě poupata. Bílá barva s žíháním.  Délka cca 33cm, květu cca 6cm.

Skladem 
5772
Bílá slepičí vajíčka
Bílá slepičí vajíčka
80 Kč

Pravá bílá slepičí vajíčka, 12ks v krabičce. Profesionálně vyfouklá a vyčištěná, s jednou vrtanou dírkou na zavěšení. Rovnou připravená na Vaše tvoření.

Skladem 
5756
Jarní větev - narůžovělá
Jarní větev - narůžovělá
130 Kč

Dlouhá větvička se světle růžovými látkovými kvítky a bobulkami. Velmi hezky a věrně propracovaná. Délka cca 1m.

Skladem 
5726
Jasmín převislý
Jasmín převislý
90 Kč

Něžné drobné látkové kvítky, stonek lehce převislý, štíhlé listy. Bude vypadat krásně samostatně i ve vazbě.

Skladem 
1101/BIL
Korpus z prutů 45cm
Korpus z prutů 45cm
250 Kč

Korpus věnce z tmavě hnědých prutů, průměr cca 45cm.

Skladem 
1950
Korpus z prutů 50cm
Korpus z prutů 50cm
300 Kč

Korpus věnce z tmavě hnědých prutů, průměr cca 50cm.

Předprodej 
5764
Modrý malý květináč
Modrý malý květináč
50 Kč

Keramický malý květináč. Výška cca 6,5cm, horní průměr 7,5cm. Ideální například na jarní hyacint nebo modřence. 

Skladem 
1785/SVE
Modřence - bílé
Modřence - bílé
120 Kč

Svazek deseti silikonových, reálně vypadajících modřenců. V bílé barvě. Výška květu cca 2,5 - 4cm, Celková délky cca 28cm.

Skladem 
5755
Modřence - modré
Modřence - modré
70 Kč

Svazek tří modrých modřenců. Délka cca 26cm.

Skladem 
1779
Ovečka z vlny
Ovečka z vlny
95 Kč

Propracovaná ovečka z vlny a plstě. Korálkové oči. Stylová dekorace na zavěšení. Délka cca 14cm, výška cca 13cm.

Skladem 
1782
Rozkvetlá větvička - bílá II.
Rozkvetlá větvička - bílá II.
100 Kč

Větvička s bílými látkovými květy, které mají výrazné pestíky. Velmi hezky a věrně propracovaná.

Skladem 
1086
Rozkvetlá větvička - do růžova II.
Rozkvetlá větvička - do růžova II.
100 Kč

Větvička s bílými a růžovými látkovými květy, které mají výrazné pestíky. Velmi hezky a věrně propracovaná.

Skladem 
5763
Screenshot 20241108 234252 Instagram
Skleněný svícen - Medvěd
350 Kč

Matný skleněný svícen na čajovou svíčku s autorským obrázkem z obou stran.  Výška 8,5cm, průměr 7cm.

Skladem 
809
Skleněný svícen - Zahradní
Skleněný svícen - Zahradní
350 Kč

Matný skleněný svícen na čajovou svíčku s autorským obrázkem z obou stran.  Výška 8,5cm, průměr 7cm.

Skladem 
5570
Stuha - kostkovaná
Stuha - kostkovaná
20 Kč

Tkaná stuha, šíře 1,6 cm, cena je za metr (1kus).

Skladem 
1431/ZEL
Stuha - pruhovaná
Stuha - pruhovaná
25 Kč

Tkaná stuha, šíře 2,3 cm, cena je za metr (1kus).

Skladem 
1428/ZEL
Skleněný svícen - Domeček
Skleněný svícen - Domeček
350 Kč

Matný skleněný svícen na čajovou svíčku s autorským obrázkem z obou stran.  Výška 8,5cm, průměr 7cm.

Skladem 
1000
figurka - ovečka s větvičkou
Novinka
figurka - ovečka s větvičkou
260 Kč

Figurka k zavěšení, autorsky dotvořená, takže každý kus je trochu originál. Materiál polyresin. Výška cca 8cm, délka cca 9cm.

Na dotaz 
5786
figurka - ovečka se zvonečkem
Novinka
figurka - ovečka se zvonečkem
260 Kč

Figurka k zavěšení, autorsky dotvořená, takže každý kus je trochu originál. Materiál polyresin. Výška cca 8cm, délka cca 9cm.

Na dotaz 
5785
Screenshot 20241112 221358 Gallery
Oválek na zavěšení - Houpací kůň
230 Kč

Keramický oválek s dírkou na zavěšení. Autorský obrázek je z obou stran. Výška 8,4cm a šířka 6cm.

Skladem 
877
ovalek hyacinty
Novinka
Oválek na zavěšení - Hyacinty
230 Kč

Keramický oválek s dírkou na zavěšení. Autorský obrázek je z obou stran. Výška 8,4cm a šířka 6cm.

Předprodej 
5748
ovalek konvalinky
Novinka
Oválek na zavěšení - Konvalinky
230 Kč

Keramický oválek s dírkou na zavěšení. Autorský obrázek je z obou stran. Výška 8,4cm a šířka 6cm.

Předprodej 
5747
Screenshot 20241112 221313 Gallery
Oválek na zavěšení - Medvěd
230 Kč

Keramický oválek s dírkou na zavěšení. Autorský obrázek je z obou stran. Výška 8,4cm a šířka 6cm.

Skladem 
879
Screenshot 20241112 221328 Gallery
Oválek na zavěšení - Medvěd sedící
230 Kč

Keramický oválek s dírkou na zavěšení. Autorský obrázek je z obou stran. Výška 8,4cm a šířka 6cm. 

Skladem 
880
ovalek modrence
Novinka
Oválek na zavěšení - Modřence
230 Kč

Keramický oválek s dírkou na zavěšení. Autorský obrázek je z obou stran. Výška 8,4cm a šířka 6cm.

Předprodej 
5750
ovalek snezenky
Novinka
Oválek na zavěšení - Sněženky
230 Kč

Keramický oválek s dírkou na zavěšení. Autorský obrázek je z obou stran. Výška 8,4cm a šířka 6cm.

Předprodej 
5749
Oválek na zavěšení - Šiška
Oválek na zavěšení - Šiška
230 Kč

Keramický oválek s dírkou na zavěšení. Autorský obrázek je z obou stran. Výška 8,4cm a šířka 6cm.

Skladem 
5685
svicen konik 1
Skleněný svícen - Houpací kůň
350 Kč

Matný skleněný svícen na čajovou svíčku s autorským obrázkem z obou stran.  Výška 8,5cm, průměr 7cm.

Skladem 
762
trs květin
180 Kč

Na dotaz 
2275

Ovládací prvky výpisu

61 položek celkem